Шановні колеги Центрів первинної медико-санітарної допомоги № 1, № 2, № 3 міста Кременчука!!!

Щиро вітаємо Вас з 11-річчям створення наших Центрів первинної медико-санітарної допомоги!

Роль сімейного лікаря, лікаря-педіатра переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до нас звертаються найперше пацієнти, коли мають негаразди зі здоров’ям або проходять обстеження з профілактичною метою, щоб своєчасно попередити розвиток хронічних захворювань.

Щира вдячність всім працівникам Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста за ваш професіоналізм, відданість справі, вміння оперативно реагувати на сучасні виклики, витривалість, чуйність, здатність до співчуття.

Нехай турбота, яку ви даруєте людям, повернеться до вас сторицею.

Віри всім нам в краще, мирне майбутнє для нашої України.

Міцного здоров’я вам, добробуту, родинного затишку, оптимізму, успіхів у професійній діяльності.

Здоров’я нашим пацієнтам!

Миру нашій Україні!🇺🇦