Сьогодні, 27 жовтня, українці вкотре долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Патріотичний флешмоб цьогоріч відбувся у День української писемності та мови. Сильні духом фахівці КНМП ЦПМСД № 1 м. Кременчука із задоволенням взяли участь. Текст під назвою “Треба жити!” Кузнєцової закликає українців продовжувати жити попри всі незгоди та горя, які наразі переживаємо. Насолоджуватися приємними …
