КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

Нам 10 років!

 
🗓️02.07.2013р., коли сімейну медицину визнано пріоритетною та ключовою, створено наш заклад, у який ввійшли 4️⃣ амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

За ці 10 років ми розвивалися та розширювалися:
🔸В 2018 року приєднана відокремлена амбулаторія ЗПСМ №5 за адресою: вул. Академіка Маслова, 13/9, в якій лікарі-педіатри надають медичну допомогу 👨‍👩‍👧‍👦дитячому населенню.
🔸У 2018 р. – проведено капітальний ремонт та відкрито нову 🏥 амбулаторію ЗПСМ №6 у віддаленому районі Ревівки.
🔸2019 р. – проведено капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ №4 в районі 3-го Занасипу.
🔸Проведена реконструкція центрального входу із встановленням пандусу для 👩‍🦽маломобільних груп населення, капітальний ремонт першого поверху, встановлення енергозберігаючих 🪟 вікон в 3-х поверховій будівлі за адресою: вул. Івана Мазепи, 26.

📈Наш заклад, одним із перших уклав договір з НСЗУ, за яким з 01.07.2018р. почав отримувати фінансування за новими правилами.

🔸У грудні 2020 року до складу закладу ввійшли 🏥 амбулаторія ЗПСМ №7 села Потоки та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Мала Кохнівка та Придніпрянське.

📈За цей період значно покращилось матеріально-технічне оснащення, підвищився кваліфікаційний рівень 👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️медичних працівників.

🏥🫶🏻 Ми працюємо над тим, щоб наш заклад був комфортним, доступним, дружнім до кожної родини з командою компетентних, професійних фахівців первинного рівня, орієнтованих на здоров’я, тривале та якісне життя наших пацієнтів.

❤️Попереду багато планів, реалізація всіх задумів та щодення кропітка робота з пацієнтами, адже люди довіряють нам найдорожчий скарб – здоров’я, яке ніколи не може втратити своєї цінності🙏🏻.