КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

Протестуй себе!

Сьогодні наша увага прикута до подій військового фронту, але інші важливі проблеми не зникли з нашого життя. Світ навколо містить багато прихованих небезпек, однією з яких є ВІЛ-інфекція. 

У Полтавській області лише за 1 місяць (для прикладу візьмемо червень 2022) було виявлено 18 ВІЛ-інфікованих осіб, у 2 було встановлено СНІД (4-та стадія ВІЛ), 1 людина померла від СНІДу.

З моменту інфікування до появи перших видимих симптомів може минути декілька років – весь цей час людина може виглядати і почуватися добре. 

Тому в Україні кожна друга людина, яка живе з ВІЛ-інфекцією, не знає про це! Однак вона може передавати ВІЛ іншим, нічого не підозрюючи!

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імонодефіциту можуть жити звичайним життям, працювати, подорожувати, реалізовувати мрії про здорові інтимні стосунки і дітей. Достатньо вчасно розпочати лікування!

Пам’ятайте: вірус небезпечний доти, поки він не виявлений.

Якщо ВІЛ-тест виявиться позитивним – відразу призначаються ефективні БЕЗКОШТОВНІ ліки.

Ми закликаємо Вас  бути свідомими, слідкувати за своїм здоров’ям і регулярно проходити тести на ВІЛ.

Пройти безкоштовне тестування Ви можете у нашому Центрі – зверніться до свого лікаря.

Або ж просто вдома – замовте оральний тест (для нього не потрібна кров) онлайн за посиланням 

prozdorovia.in.ua 

Тестування є ознакою вашої поваги до себе і тих, хто Вам не байдужий!

P.S. Багато хто живе з міфами про ВІЛ, але ми готові змінити це. Якщо Ви хочете дізнатися правду про цю хворобу, звертайтеся до нас – ми радо поділимося цікавою інформацією з Вами та розкриємо важливі теми.