КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

Проєкт Spokiy пропонує безкоштовні психологічні консультації для мешканців України: як працює рішення

У чому проблема?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), до чверті населення України перебуває в групі ризику розвитку серйозних проблем з ментальним здоровʼям. Водночас зростає попит на психологічну допомогу.

Яке рішення?

Щоб надати доступ до такої допомоги якомога більшій кількості людей в Україні, незалежно від достатку, віддаленості проживання чи інших факторів, було засновано естоно-український проєкт Spokiy. Це безкоштовні психологічні консультації для повнолітніх, які зараз проживають в Україні.


Як це працює?

Якщо ви хочете підтримати чи відновити своє ментальне здоров’я, а також знову відчувати спокій та бути більш продуктивними, незважаючи на складні життєві обставини, запрошуємо вас пройти безкоштовні психологічні консультації!

Психологічну допомогу можуть отримати будь-які повнолітні особи, жителі України.

Що потрібно для того, щоб отримати допомогу?

  • зайти за посиланням https://spokiy.documental.ee/self-assessment ,
  • пройти тестування (анкета була розроблена міжнародним науковим комітетом DocuMental),
  • зареєструватися на прийом (обрати день і час із запропонованих).

Як надається допомога?

Після реєстрації, на електронну пошту вам надійде лист з підтвердженням бронювання і посиланням на онлайн-прийом.

Після онлайн-зустрічі з лікарем, на електронну пошту ви отримаєте висновок, де будуть написані рекомендації + рецепт у разі призначення.

Хто лікарі проєкту?

11 українських психотерапевтів та психологів з багаторічним досвідом проведення консультацій. Більше про команду проєкту можна дізнатися за посиланням: https://www.spokiy.ee/#team

Проєкт реалізується естонськими організаціями Mondo та Leleka за фінансової підтримки ESTDEV (Естонського центру міжнародного розвитку).