У медичних закладах Кременчука встановили чотири потужні генератори від французьких партнерів

Про це повідомив міський голова Віталій Малецький.

Генератори передала Благодійна асоціація «Надія-Espoir Україна» та Благодійна громадська організація «Електрики без кордонів». Наразі вони забезпечують безперебійне живлення в лікарні «Кременчуцька» (зокрема, в колишній водолікарні), Центрі медико-санітарної допомоги №1 та Автозаводському терцентрі, де також надають медичні послуги кременчужанам.

Кременчук дякує президентці Асоціації «Надія-Espoir Україна» Евеліні Браунайзен-Таран та всім, хто долучився до формування й передачі важливого для міста гуманітарного вантажу!

Джерело: Кременчук.Офіційний