КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги

📆19 серпня з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими міжнародними організаціями.
😔Саме 19 серпня 2003 року під час бомбардування штаб-квартири ООН у Багдаді, загинув громадянин Бразилії Серджіо Вієйра-де Мелло із 21 колегами.
✳Серджіо Вієйра був особливим представником ООН в Іраку, який протягом тридцяти років присвятив своє життя, слугуючи в одних із найскладніших гуманітарних ситуацій у світі, щоб охопити допомогою жертв збройних конфліктів, полегшити їх страждання та привернути увагу до їх тяжкого становища.
✳За наполяганням членів Фонду Серджіо Вієйри-де Мелло, його сім’ї та тісної співпраці з послами країн Європи, Бразилії, Америки, Японії, рішенням генеральної асамблеї ООН визначено 19 серпня Всесвітнім днем гуманітарної допомоги.
✴Конфлікти, стихійні лиха та інші надзвичайні ситуації постійно загрожують життю і здоров’ю багатьох мільйонів людей. При цьому, тисячі відданих справі гуманітарних працівників з багатьох країн світу докладають зусилля для надання допомоги постраждалим людям.
✳Мета проведення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги полягає у приверненні уваги громадськості та поширення знань про гуманітарне співтовариство, про те, що роблять гуманітарні працівники і з якими труднощами вони стикаються, а також спогад тих, хто загинув або отримав травми під час гуманітарних операцій.
✳Сьогодні близько 78% міжнародної гуманітарної допомоги надходять через офіційні урядові організації. Решта від приватних і благодійних організацій, благодійних фондів та від корпорацій. Найбільшим урядовим донором є США, за якою слідує Великобританія.
✴Ще декілька років тому в Україні мало хто знав про таку дату. Віроломна війна, яку розв’язала росія проти нашої країни все змінила.
🙏Наразі гуманітарної допомоги потребують мільйони українців через бойові дії, що не припиняються, обстріли, удари ракетами, БпЛА по нашій інфраструктурі, житловим будинкам. Продовжують збільшуватись гуманітарні потреби, особливо у людей, які залишаються поблизу ліній фронту. Руйнування Каховської ГЕС збільшило виклики людей, які там проживали.
✳Сьогодні в Україні цією благородною місією займаються як міжнародні, так і національні громадські організації, різні волонтерські рухи і благодійні фонди, щоб підтримати людей, які потребують такої допомоги. Так, за перше півріччя 2023 року 7,3 мільйона людей в Україні отримали життєво необхідну допомогу.
🙏Висловлюємо щиру вдячність усім, хто за покликом серця допомагає людям. Дякуємо за ваш ентузіазм, доброту! Низький уклін вам за неоціненну допомогу!!! 🤝Терпіння вам, щирої вдячності від людей, незламної волі в подоланні труднощів, здійснення мрій і бажань.
🔰Миру усім нам!