КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

6 квітня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

Сьогодні, 6 квітня, у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру.

Цей день обраний не випадково. Власне 6 квітня 1894 р. у місті Афіни розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.

Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання, здоров’я і благополуччя.

Що ж таке заняття спортом?

Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок – це лише невеликий перелік тих видів діяльності, які містять в собі це широке поняття. І не дивлячись на максимальне напруження зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне – він сприяє розвитку і є життєствердним з усіх боків.

Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру призваний спонукати людей до активних дій та зміцнювати командний дух.

Відомо, що на сьогодні майже два мільярди людей у світі є недостатньо фізично активними. 

Фізично активні діти на 15% частіше вступають до вишів, а фізично активні підлітки менш схильні до куріння, вживання наркотиків, ризикованої сексуальної поведінки і як результат – ранньої небажаної вагітності.

Недостатня фізична активність є однією з причин захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету 2-го типу і 10% випадків раку грудей і раку товстої кишки. 

Наші лікарі рекомендують кожній людині присвячувати заняттям спортом і фізкультури 150 хвилин в тиждень при помірному навантаженні або 75 хвилин в тиждень при інтенсивному навантаженні. 

Якщо у Вас немає можливості відвідувати спортклуб або займатися з тренером, на допомогу приходять цифрові технології. 

Ділимося з Вами добіркою YouTube-каналів, за допомогою яких ваші домашні тренування будуть ефективними і веселими. 

А ще це чудова можливість прокачати свою англійську 

https://mixsport.pro/blog/6-youtube-kanalov-dla-domasnih-trenirovok