КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

💚Здоров’я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.

🌐Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров’я.
Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал.

⚕️Всесвітня організація охорони здоров’я надає основні поради щодо збереження здоров’я:
🟢 Постійна фізична активність. Вона включає в себе будь-який вид руху: ходьбу, танці, ігри, спорт. Недостатня фізична активність є однією з причин багатьох неінфекційних захворювань, таких як рак, цукровий діабет, захворювань серцево-судинної системи. Це основна причина глобальної смертності населення.
🟢 Дотримання норм і режиму здорового харчування. Підтримування належного енергообміну і здорової ваги, зміна насичених жирів на ненасичені: риба, насіння льону, горіхи, кунжутне і льняне масло. Виключення з раціону трансжирів, збільшення відсотка споживання фруктів і овочів, бобових, горіхів і цільнозернових продуктів, обмеження споживання цукру і солі.🥗 На снідання слід приймати приблизно третю частину раціону, на друге снідання – 15-20%, на обід – 45-50% і на вечерю – 10-15% всього об’єму їжі.
🟢 Відмовитися від шкідливих звичок.
🟢 Дотримання режиму праці і відпочинку.

🏃Найголовніше в житті – бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот, вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя. Регулярно проходити медичне обстеження, пам’ятати про повноцінний сон.
🙌Піклуйтеся про себе, дбайте про тих, хто поряд із вами, будьте добрими до себе і до них. Тільки так збережемо себе та один одного і зможемо відбудувати нашу країну після перемоги.🇺🇦