Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя.
Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності.
Наша країна завжди славилася видатними спортсменами , а залучати до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань державної політики.
Існують рекомендації, згідно з якими для дорослої людини достатніми є 2,5 години занять середньої інтенсивності на тиждень.
Проте цей час можна скоротити вдвічі , якщо обрати заняття з максимальним навантаженням.
Вважається, що найбільшого ефекту можна досягти, займаючись спортом у проміжку від 14ї до 18ї години — в цей час температура тіла найвища, тому м’язи еластичніші, а обмін речовин пришвидшений.
Але насправді найкращий час для фізичної активності визначається індивідуально і залежить від розпорядку дня та особливостей біоритмів конкретної людини.
День фізичної культури і спорту України нагадує нам у буденній метушні про те, що для підтримки належної форми та активності фізичним вправам не існує рівноцінного замінника.
Вони не просто зміцнюють м’язи і покращують зовнішній вигляд , а й слугують профілактикою багатьох хвороб, зокрема, серцевих та ендокринних.
Крім очевидних переваг, спортивні заняття роблять людей дисциплінованими, додають рішучості, концентрації уваги та впевненості.
Для дітей користь від спорту ще більша — він розвиває у малечі емоційний інтелект, навчає співпраці в команді, дарує вірних друзів.
Бажаю, щоб для кожного фізична активність і спорт стали надійними друзями, що дарують радість, жвавість та відчуття безмежної енергії.
Лише за здоровою нацією майбутнє України.