КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука

надає первинну медичну допомогу населенню міста Кременчука та Потоківського Старостинського округу (села Потоки, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Соснівка).

9 вересня відзначався День фізичної культури і спорту в Україні

🏋️‍♀️Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя.

Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх 🌏 країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну, чесну конкуренцію, почуття співпричетності.

Наша країна 🇺🇦 завжди славилася видатними спортсменами 🤼‍♂️⛹️, а залучати до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань державної політики.

Існують рекомендації, згідно з якими для дорослої людини достатніми є 2,5 години занять середньої інтенсивності на тиждень.

Проте цей час можна скоротити вдвічі 🤔, якщо обрати заняття з максимальним навантаженням.

Вважається, що найбільшого ефекту можна досягти, займаючись спортом у проміжку від 14ї до 18ї години — в цей час температура тіла найвища, тому м’язи еластичніші, а обмін речовин пришвидшений.

Але насправді найкращий час для фізичної активності визначається індивідуально і залежить від розпорядку дня та особливостей біоритмів конкретної людини.

🗓️ День фізичної культури і спорту України нагадує нам у буденній метушні про те, що для підтримки належної форми та активності фізичним вправам не існує рівноцінного замінника.

Вони не просто зміцнюють м’язи 💪🏻 і покращують зовнішній вигляд 🥰, а й слугують профілактикою багатьох хвороб, зокрема, серцевих та ендокринних.

🏅Крім очевидних переваг, спортивні заняття роблять людей дисциплінованими, додають рішучості, концентрації уваги та впевненості.

👧🏼🧒🏻 Для дітей користь від спорту ще більша — він розвиває у малечі емоційний інтелект, навчає співпраці в команді, дарує вірних друзів.

👩🏻‍⚕️Бажаю, щоб для кожного фізична активність і спорт стали надійними друзями, що дарують радість, жвавість та відчуття безмежної енергії🫶🏻.

Лише за здоровою нацією майбутнє України.

💙
💛